Navigation Menu+

Spolupracujeme

Súkromná škôlka a jasle Seahorse unnamed (2)
Prestížna súkromná škôlka s anglickým jazykom v Podunajských Biskupiciach. Výnimočný zážitok pre vaše deti a ešte niečo viac :) Pre info kliknite na Škôlka Seahorse

 

 

KLUB DETÍ TURNIAČIK

logo

Klub detí Turniačik je detská, mimovládna, dobrovoľne záujmová, nezisková organizácia pre prácu s deťmi a mládežou, nezávislá na politických subjektoch. Je to občianske združenie, ktoré bolo založené v marci v roku 2001,v zmysle zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov.  Klub detí Turniačik je stabilnou mimovládnou organizáciou, poskytujúcou svoje služby vyše 15 rokov. Medzi ich aktivity patrí organizácia letných detských táborov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí pre členov i nečlenov klubu.

www.turniacik.sk

 

MôJ VEĽKÝ DEŇ

moj velky

 

Dvorný fotograf ateliéra Milan Krupčík a  šikovná vizážistka Slávka Lukoťková Tomková sa postarajú o skvelú atmosféru a samozrejme aj o to, aby momenty zachytené v  ateliéri, boli tými najkrajšími vo vašom rodinnom albume. Vyznávame prirodzenosť a  snahou bude vystihnúť jedinečnosť každého nášho klienta či už malého alebo veľkého.

www.mojvelkyden.sk/Fotoatelier.aspx

line